2019 Sauelane liikuma, orienteerumisjooks

12.10.19
Korraldajad : Spordiklubi Saue Tammed ja Saue Spordikeskus
Rajameister : Johannes Tasa
Valikorienteerumine, kontrollaeg 1h
[VALIK]
VALIK ^

  # Nimi                      Tulemus               
 1. Helen Arvola              01:15:34 12:00:32   01:15  09:38  20:25  27:07  34:49  43:05  47:59  53:30  58:04  61:59  67:15  71:54  75:34 01:15:34 12p
       2                           VALIK          01:15  08:23  10:47  06:42  07:42  08:16  04:54  05:31  04:34  03:55  05:16  04:39  03:40
                                                  [42 ]  [61 ]  [62 ]  [60 ]  [59 ]  [31 ]  [64 ]  [68 ]  [67 ]  [66 ]  [65 ]  [63 ]Finish     =12
 2. Tiit Tatter               00:59:06 12:01:03   02:36  06:44  16:23  22:58  26:28  28:42  32:37  41:38  47:17  50:18  55:44  58:31  59:06 00:59:06 11p
      66 TON                       VALIK          02:36  04:08  09:39  06:35  03:30  02:14  03:55  09:01  05:39  03:01  05:26  02:47  00:35
                                                  [31 ]  [68 ]  [66 ]  [65 ]  [63 ]  [64 ]  [68 ]  [59 ]  [60 ]  [62 ]  [61 ]  [42 ]Finish     =11
 3. Mariell Olgo              01:21:50 12:00:26   01:13  06:11  12:31  18:55  27:06  34:12  40:17  50:10  56:38  71:03  78:40  81:50 01:21:50 11p
       1                           VALIK          01:13  04:58  06:20  06:24  08:11  07:06  06:05  09:53  06:28  14:25  07:37  03:10
                                                  [42 ]  [61 ]  [62 ]  [60 ]  [59 ]  [31 ]  [68 ]  [67 ]  [66 ]  [65 ]  [64 ]Finish     =11
 4. Ivo Särak                 01:00:30 12:01:59   01:15  06:51  12:43  17:59  27:08  33:26  42:21  49:33  54:31  60:30 01:00:30 9p
       7                           VALIK          01:15  05:36  05:52  05:16  09:09  06:18  08:55  07:12  04:58  05:59
                                                  [42 ]  [64 ]  [63 ]  [65 ]  [66 ]  [67 ]  [68 ]  [31 ]  [61 ]Finish     =9
 5. Mart Vendelin             01:00:55 12:02:08   01:30  07:31  13:30  23:01  27:56  34:54  42:54  49:47  57:03  60:55 01:00:55 9p
     356 Orion                     VALIK          01:30  06:01  05:59  09:31  04:55  06:58  08:00  06:53  07:16  03:52
                                                  [42 ]  [62 ]  [60 ]  [61 ]  [59 ]  [31 ]  [68 ]  [67 ]  [64 ]Finish     =9
 6. Susan Pihelgas            00:35:41 12:14:13   02:50  08:21  13:57  18:53  24:51  29:13  31:25  35:10  35:41 00:35:41 8p
   17472 Tammed                    VALIK          02:50  05:31  05:36  04:56  05:58  04:22  02:12  03:45  00:31
                                                  [31 ]  [68 ]  [67 ]  [66 ]  [65 ]  [63 ]  [64 ]  [42 ]Finish     =8
 7. Mari-Liis Tomp            00:51:08 12:01:52   01:25  07:08  13:07  18:32  27:22  33:53  42:41  51:08 00:51:08 7p
       6                           VALIK          01:25  05:43  05:59  05:25  08:50  06:31  08:48  08:27
                                                  [42 ]  [64 ]  [63 ]  [65 ]  [66 ]  [67 ]  [68 ]Finish     =7
 8. Rasmus Koidla             00:52:01 12:01:28   01:21  08:32  14:39  24:27  36:21  52:01 00:52:01 5p
       4                           VALIK          01:21  07:11  06:07  09:48  11:54  15:40
                                                  [42 ]  [61 ]  [59 ]  [31 ]  [68 ]Finish     =5
 9. Siiri Koidla              00:52:03 12:01:21   01:25  08:24  14:38  24:25  36:17  52:03 00:52:03 5p
       3                           VALIK          01:25  06:59  06:14  09:47  11:52  15:46
                                                  [42 ]  [61 ]  [59 ]  [31 ]  [68 ]Finish     =5
10. Erkki Tamm                00:52:42 12:00:48   01:54  11:20  16:34  39:03  49:31  52:42 00:52:42 5p
      13                           VALIK          01:54  09:26  05:14  22:29  10:28  03:11
                                                  [42 ]  [63 ]  [64 ]  [68 ]  [31 ]Finish     =5
11. Simon Tamm                00:52:54 12:00:39   01:57  11:34  16:38  40:09  49:50  52:54 00:52:54 5p
      14                           VALIK          01:57  09:37  05:04  23:31  09:41  03:04
                                                  [42 ]  [63 ]  [64 ]  [68 ]  [31 ]Finish     =5
12. Kaisa Tamm                00:52:45 12:00:43   01:55  11:16  16:48  39:56  52:45 00:52:45 4p
      20                           VALIK          01:55  09:21  05:32  23:08  12:49
                                                  [42 ]  [63 ]  [64 ]  [68 ]Finish     =4
13. Sverre Tamm               00:53:05 12:00:20   02:20  11:45  17:08  40:35  53:05 00:53:05 4p
      21                           VALIK          02:20  09:25  05:23  23:27  12:30
                                                  [42 ]  [63 ]  [64 ]  [68 ]Finish     =4
14. Kaisa Jaanus              00:55:17 12:01:39   01:41  20:24  36:13  55:17 00:55:17 3p
      11                           VALIK          01:41  18:43  15:49  19:04
                                                  [42 ]  [63 ]  [64 ]Finish     =3
15. Martin Jaanus             00:55:20 12:01:34   01:45  20:39  36:33  55:20 00:55:20 3p
       0                           VALIK          01:45  18:54  15:54  18:47
                                                  [42 ]  [63 ]  [64 ]Finish     =3
16. Eret Poom                 00:56:15 12:01:14   01:47  12:49  18:46  56:15 00:56:15 3p
      23                           VALIK          01:47  11:02  05:57  37:29
                                                  [42 ]  [63 ]  [64 ]Finish     =3
17. Lauri Poom                00:56:19 12:01:08   02:02  12:58  18:19  56:19 00:56:19 3p
      25                           VALIK          02:02  10:56  05:21  38:00
                                                  [42 ]  [63 ]  [64 ]Finish     =3
18. Heili Kannenberg          00:56:26 12:01:00   02:13  13:13  18:37  56:26 00:56:26 3p
      24                           VALIK          02:13  11:00  05:24  37:49
                                                  [42 ]  [63 ]  [64 ]Finish     =3
19. Eve Malsroos              00:27:13 12:05:18   03:36  14:21  27:13 00:27:13 2p
      17                           VALIK          03:36  10:45  12:52
                                                  [42 ]  [31 ]Finish     =2
20. Taavi Malsroos            00:27:15 12:05:15   03:36  14:21  27:15 00:27:15 2p
   24785 Tammed                    VALIK          03:36  10:45  12:54
                                                  [42 ]  [31 ]Finish     =2

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 12.10.19 20:39:41 SRD SK